PROMAX Ubezpieczenia ››   Kod promocyjny Warta ››   Promocje ››  Kontakt ››  Facebook ››

Indywidualne ubezpieczenia na życie ze świadczeniami jak w grupówce

Jeśli planujesz ciążę i chcesz ubezpieczyć się na życie, aby otrzymać świadczenie za urodzenie dziecka, lub po prostu chcesz zabezpieczyć rodzinę, to mamy ofertę dla Ciebie! Oferujemy indywidualane ubezpieczenia na życie z zakresem ochrony jak w ubezpieczeniu grupowym np. zawierajace ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka, zgon rodziców i teściów oraz współmałżonka, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania pakiet assistance i inne.
Za urodzenie dziecka można dostać nawet 2300 zł przy rocznej składce 1260 zł (105 zł miesiecznie).
Jeśli ubezpieczą się oboje rodzice, ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka będzie podwojone czyli wypłata wyniesie 4600 zł - wariant V z sumą ubezpieczenia 44 000 zł. Zapraszamy.

Ubezpieczenie na życie - kalkulator - wybierz wysokość świadczenia, jakie otrzymasz
za urodzenie dziecka: 2300 zł, 2000 zł, 1500 zł, 1400 zł, 1200 zł.


OFERTA
ważna tylko
do 31.05.2018. !!!
Karencja to
9 miesięcy.

Dla kogo jest indywidualne ubezpieczenie na życie z opcją ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka?

Prezentowany pakiet ubezpieczenia na życie jest bogaty w świadczenia rodzinne pomocne na różych etapach życia. Dlatego najchętniej wybierają go osoby młode, które planują powiekszenie rodziny.

W związku z wysoką kwotą świadczenia za zgon rodziców i teściów, ubezpieczenie to jest chętnie wybierane również przez dzieci, które chcą się ubezpieczyć na wypadek śmierci rodziców. Pakiet assistance gwarantuje szereg usług pomocy w trudnych sytuacjach np. organizację wizyty lekarza, pielęgniarki, fizykoterapeuty, pokrycie kosztów leków do 300 zł po pobycie w szpitalu, po którym mamy zwolenie lekarskie. Do ubezpieczenia na życie można przystąpić w wieku od 18 do 64 lat. Ubezpieczenie trwa maksymalnie do osiągnięcia przez ubezpieczonego 67 roku życia, pod warunkiem opłacania składek.

Oświadczenie o stanie zdrowia - kto nie może się ubezpieczyć?

Podczas wypełniania deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia, należy podpisać oświadczenie o stanie zdrowia, które cytuję:

Nie orzeczono u mnie znacznego stopnia niepełnosprawności (tj. całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji, w poprzednim stanie prawnym: I grupa inwalidztwa), umiarkowanego stopnia niepełnosprawności (tj. całkowitej niezdolności do pracy, w poprzednim stanie prawnym: II grupa inwalidztwa) lub niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym."

Jeśli niestety nie możesz podpisać tego oświadczenia, bo nie jesteś osobą zdrową, to nie możemy przyjąć Twojej deklaracji, ponieważ nie zostaniesz objęty ochroną ubezpieczeniową.

Jak zawrzeć indywidualne ubezpieczenie na życie?

Aby zawrzeć to indywidualne ubezpieczenie na życie ze świadczeniem za urodzenie dziecka pobierz wniosek i ogólne warunki ubezpieczenia na życie spakowane w pliku zip wypełnij dokumenty i prześlij je do nas. W razie pytań skontaktuj się z nami... Warto też przeczytać pełną instrukcję zawarcia ubezpieczenia.

W jakiej cenie szukasz ubezpieczenia na życie?

Sprawdź wszystkie warianty tego ubezpieczenia i wybierz zakres ochrony,
który Ci odpowiada:Dla osób po 65 roku życia, które ubezpieczały się w ramach tego ubezpieczenia przynajmniej przez 5 lat, istnieje możliwość indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia na życie dożywotnio na zmienionych warunkach.


Aby dostać 10% zniżki w ubezpieczeniu domu, mieszkania lub podróży,
w kalkulatorze ubezpieczeń wpisz kod promocyjny warta KRAD00349000

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU - Kup TANIE OC Online

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA i DOMU - kalkulator

UBEZPIECZENIE W PODRÓŻY - kalkulator ubezpieczenia

UBEZPIECZENIE
FIRMY